Тренінг-семінар "Розроблення інструментів забезпечення академічної доброчесності"

На факультеті права та лінгвістики відбувся тренінг-семінар провідного фахівця НАЗЯВО, доктора філософських наук Алли Сингаївської: "Розроблення інструментів забезпечення академічної доброчесності" для науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти університету, які ефективно працювали в об'єднаних групах використовуючи інноваційні інтерактивні організаційні форми та методи роботи, переважно у форматі case study.

Питання академічної доброчесності, безперечно, є актуальними і багатоаспектними та стосуються, в першу чергу, етичних принципів та моральної відповідальності. Організатори та учасники переконані, що захід сприятиме вдосконаленню існуючих та розробленню нових підходів і норм, що допоможуть боротися та попереджати в подальшому академічну недоброчесність на всіх етапах та рівнях освітнього і наукового процесу в закладі освіти.