Тренінг-семінар з онлайн-комунікацій

«Щоб навчати інших треба самому багато знати» – цей вислів став основним принципом роботи викладачів кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки Білоцерківського національного аграрного університету. Саме тому ми використовуємо кожну можливість навчитися чомусь новому, адже на кафедрі лежить велика відповідальність підготовки фахівців публічної влади нової формації.

Сьогодні ми взяли участь у тренінгу-семінарі з онлайн-комунікацій, працювали в групах, обмінювались думками. Назвичайно цікаво було послухати пана Бенидикта Германа, першого секретаря представництва ЄС з питань децентралізації та секторальних реформ, який поділився своїми думками з приводу комунікації в громадах, порівняв європейський досвід із українським. Пан Герман погодився на початку навчального року зустрітися  з нашими студентами спеціальності «публічне управління та адміністрування», поділитися з ними своїм досвідом, що стане у пригоді у їх подальшій діяльності. Дякуємо пану Олегу Любімову за можливість взяти участь у тренінгу.