Тренінг з основ криміналістики для учнів 11 класів Білоцерківської гімназії № 1

Цей ранок для учнів Білоцерківської першої гімназії був особливим. Не встигли прийти до школи – як на подвір’ї на них вже чекали студенти факультету права та лінгвістики на чолі з канд. юрид. наук, доцентом Сокиринською О.А. Сьогодні учням запропонували зануритись у сферу юриспруденції та прожити один із епізодів нелегкої праці слідчого й криміналіста.

Учні охоче слухали і, навіть, доповнювали слова викладача, що відображало їх обізнаність та мудрість, не дивлячись на юні роки. Гімназійцям було представлено в деталях момент фіксації, виявлення трупа на місці злочину, продемонстровано процедуру вилучення речових доказів та тілесних ушкоджень. Для самих учнів цікавим було відтворення та фіксація відбитків пальців (дактилоскопія), перегляд результатів фотографічного фіксування доказів (судова фотографія).

Старшокласники отримали чудові враження та задавали багато запитань, на які охоче давали відповіді студенти-правники. Окрім цього, значна кількість учнів цікавилася специфікою навчання в Білоцерківському НАУ та перспективою отримання вищої освіти саме в цьому ЗВО. Сподіваємося на довіру гімназійців та з великим задоволення запрошуємо на навчання!

Сокиринська О.А., доцент кафедри публічно-правових дисциплін