Турнір читців серед студентів-перекладачів факультету права та лінгвістики

Ти знаєш, що ти – людина? / Ти знаєш про це чи ні?

(Василь Симоненко)

У листопаді  в шостому корпусі Білоцерківського національного аграрного університету відбувся турнір читців, приурочений до важливих дат українського календаря: Дня української писемності й культури, Дня гідності й пошанування героїв-патріотів України.

У турнірі взяли участь студенти-другокурсники спеціальності «Філологія». Вони презентували твори видатних українських поетів Тараса Шевченка, Ліни Костенко, Василя Симоненка. Студенти декламували й власні творчі спроби. До організації заходу долучилися не тільки куратори першої та другої груп Анастасія Ігорівна Кацалап, Ольга Дмитрівна Будугай, але й представник студентського самоуправління ФПЛ Євгеній Масюк. Членами журі й комісії по підрахунку балів стали не тільки викладачі, але й студенти Максим Згуровець, Євгеній Масюк, Ольга Данилюк.

Спершу виступили читці віршів українських поетів. Потім майбутні перекладачі виразно читали власні твори. У результаті місця були розподілені таким чином: Богдана Смолич (1 місце), Анна Мельничук (із дуже малим відривом від переможця – 2 місце), Анна Мокрогуз (3 місце).

Учасники заходу переглянули документальний фільм про творчість поета-шістдесятника Василя Симоненка «Гра долі». Вони вшанували тих борців за правду, які виступали проти замовчування репресій проти українців та причин політичних переслідувань, проти винуватців великої кількості загиблих від голодомору в тоталітарну добу. Тож пам’ятаймо про цих вірних синів України.

Ольга  Будугай,  Анастасія  Кацалап,

куратори студентів-філологів 1-ї та 2-ї  груп 2 курсу,