Творча зустріч з професором В.П. Лясотою

Формування духовного світу людини, зокрема студента, справа непроста. Адже навчаються в нашому університеті особистості, які вже мають свої переконання, ідеали… Однак духовність не є чимось сталим. Вона формується впродовж життя під впливом родини, оточення, суспільства. Особлива відповідальність за це лежить на навчальному закладі.

Таким наставником у вихованні національного самоусвідомлення, культурних, моральних, патріотичних цінностей є доктор ветеринарних наук, професор кафедри гігієни тварин і основ санітарної медицини Василь Петрович Лясота – науковець, громадський діяч, режисер, автор та виконавець сучасних та старовинних українських творів. 2 листопада відбулася його творча зустріч зі студентами 2 курсу СПб факультету ветеринарної медицини та 1–2, 4 СПб курсу біолого-технологічного факультету.

На початку зустрічі бібліотекар біолого-технологічного факультету В.І. Кравченко ознайомила присутніх зі статтею «Акторами не стають, а народжуються» з газети «Чернівецька зоря», яка присвячена видатній людині Гонтівки (мала батьківщина В. П. Лясоти).

Увазі студентів були також представлені науково-публіцистичні фільми режисера В.П. Лясоти, створені в творчому тандемі з ТО «Рось-фільм», з яким давно і плідно співпрацює Василь Петрович: «Надія Є», «Моя земля», «Засурмили край села», «Епогема жінці», «Чорнобильське есе». Лунали вірші в авторському виконанні на патріотичну та ліричну тематику. Звучали пісні у виконанні талановитих студенток нашого університету – Анастасії Моргун, Христини Яворської, Альони Городецької та Світлани Брижової. В аудиторії неодноразово вибухали оплески.

В.І. Кравченко, бібліотекар біолого-технологічного факультету

Фото: Ю.О. Мазур, М.С. Антоненко, В.А. Кононенко, студенти 1 курсу БТФ