Тиждень англійської мови на факультеті права та лінгвістики

30 вересня на факультеті права та лінгвістики тиждень англійської мови розпочався зі святкового концерту присвяченого Міжнародному дню перекладача та вшануванню пам’яті кандидата педагогічних наук, доцента кафедри романо-германської філології та перекладу Стрілецької С.В. Феєричний концерт був присвячений усім чотирьом мовам, яким навчаються майбутні перекладачі. Професія перекладача, мабуть, одна з найважливіших в світі! Без них багато творів літератури та кіномистецтва, досягнення науки та техніки були б недоступні. Саме перекладачі дозволяють людям з різних країн та континентів знайти спільну мову, саме з їхньою допомогою відбуваються угоди між президентами різних країн. На концерті лунали англійські, французькі, німецькі та китайські пісні, вірші з власними авторськими студентськими перекладами, гумористичні сценки. Уся ця барвиста палітра студентської творчості відбувалася у супроводі мелодійного саксофона, романтичної флейти та неперевершеної гітари. Студенти також показали свої танцювальні здібності та вразили тим, наскільки чуттєво і гарно можна передати танцем іноземну культуру. Переповнена зала, теплі оплески глядачів і щирі вітання остаточно розвіяли осінній смуток та урочисто і весело відкрили тиждень англійської мови на факультеті.

Продовжив тиждень англійської мови конкурс на найкращий плакат на тему: British and American well-known people: Forces for Change. Кожний творчий проект студент реалізував у плакаті. Цікаві теми, неймовірні сюжети, новаторський підхід... студенти-філологи показали свій невичерпний творчий потенціал, чим вразили весь факультет права та лінгвістики!  Студени та викладачі долучилися до голосування, щоб обрати the best of the best!

1 жовтня на факультеті права та лінгвістики відбулася презентація творчих проектів студентів-філологів присвячена відомим постатям з англомовних країн, які змінили світ та лишили свій незабутній слід в історії нашої планети. Студенти зацікавлено слідкували за життєвим шляхом кожного з героїв, співпереживали та раділи їхнім здобуткам та обговорювали їхні життєві перепитії. Жваві дискусії, цікаві питання, відео та презентації англійською мовою чудово продовжили тиждень англійської мови на факультеті права та лінгвістики!

Також у рамках тижня англійської мови викладачі нашого факультету організували цікаві лінгвістичні ігри «Перекладацький Конкурс» та «Як стати мільйонером». Серйозні завдання, нестандартні рішення, швидка реакція, гарний настрій та дружня атмосфера у командах... цікаво та захопливо! Студенти показали свій гострий розум та відмінне почуття гумору!

Тиждень англійської мови на факультеті права та лінгвістики закінчився лінгвокраїнознавчим заходом, де студенти презентували різні аспекти життя в англомовних країнах. І на завершення студенти-філологи організували справжню чайну вечірку у найкращих англійських традиціях.