Тиждень німецької мови: третій день Лінгвокраїнознавчий квест «Відомими містами Німеччини та Австрії»

13 листопада у рамках тижня німецької мови пройшов пізнавальний лінгвокраїнознавчий квест «Відомими містами Німеччини та Австрії». У ньому брали участь студенти другого курсу, які вивчають німецьку мову як другу іноземну. У підготовці квесту допомагали студенти третього курсу. Завдання були на орієнтування по карті, дешифрування тексту, розв’язування кросвордів і ребусів. Звичайно ж, всі завдання сформульовані  німецькою мовою і відповідно до тематики, вивченої протягом цього семестру. Приємно було спостерігати, з яким завзяттям, цікавістю і гумором студенти шукали свій скарб, долаючи перешкоди. Хочеться побажати їм такого ж натхнення у щоденній роботі над опануванням іноземних мов.

Борщовецька В.Д., декан факультету

Цвид-Гром О.П., завідувач кафедри іноземних мов

Носенко М.М., Рєзнік В.Г., викладачі німецької мови