У розпалі профорієнтаційна робота на ФВМ. Правильно вибрана професія – запорука успіху в дорослому житті

Одним із важливих напрямків роботи сучасного науково-педагогічного працівника є профорієнтаційна робота. Даний вид діяльності дає можливість майбутнім випускникам 11-х класів ЗОШ I-III ступенів правильно зорієнтуватися у виборі майбутньої професії, а під час реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання вибрати предмети, необхідні для вступу у вищі навчальні заклади за обраним профілем підготовки.

У період з 03 по 07 лютого НПП кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й.С. Загаєвського провели профорієнтаційну роботу в ЗОШ I-III ступенів Шаргородського району Вінницької області, закріпленого за кафедрою.

Під час проведення даної роботи у випускних класах було презентовано Білоцерківський НАУ; доведена інформація майбутнім випускникам щодо спеціальностей, які можна отримати у нашому університеті, вибору предметів на ЗНО для вступу на той чи інший напрям підготовки, умов навчання, проживання та дозвілля студентів БНАУ.

Хотілося б подякувати директорам ЗОШ, начальнику Шаргородського районного відділу освіти – Кутнику Володимиру Олексійовичу, методисту з роботи з кадрами Шаргородського районного відділу освіти – Мельник Валентині Яківні, голові районної державної адміністрації м. Шаргород, випускнику Білоцерківського НАУ – Попову Михайлу Антоновичу та начальнику Шаргородського управління агропромислового розвитку – Дрибущаку Іллі Миколайовичу за надану можливість поспілкуватися з майбутніми випускниками.

Джміль В.І., Букалова Н.В., доценти