Участь науково-педагогічних працівників факультету ветеринарної медицини у XIX Центральноєвропейському конгресі буятрики

З 22 по 25 травня у конференц-залі готелю Дністер, м. Львів відбувся XIX Центральноєвропейський конгрес буятрики.

Буятрика – це частина ветеринарної медицини, що займається ветеринарним забезпеченням жуйних тварин, а також менеджментом, годівлею, якістю їх продукції.

Делегацію від Білоцерківського НАУ представляли доктор ветеринарних наук, професор Сахнюк В.В. та канд. ветеринарних наук Харченко А.В.

Мета конгресу – сприяння налагодженню наукових контактів та дискусій між ученими та практиками різних країн світу з актуальних питань ветеринарної медицини жуйних тварин. Учасниками конгресу були директори європейських асоціацій буятрики, вчені, ветеринарні лікарі, менеджери та представники фірм, які працюють у галузі тваринництва, з 20 країн, зокрема, країн ЄС, Китаю та Єгипту.

Провідні вчені та практичні фахівці з країн Європи, а також інших країн представляли інноваційні матеріали з діагностики, лікування та профілактики хвороб тварин, а також сучасні аспекти менеджменту, утримання, розведення, годівлі великої рогатої худоби, овець, кіз та інших жуйних.

Харченко А.В., канд. ветеринарних наук