Участь НПП ФВМ у Міжнародній практичній конференції «Свинокомплекс – складові прибутковості»

На запрошення журналу «The Ukrainian Farmer» співробітники факультету ветеринарної медицини  Білоцерківського НАУ 2–3 жовтня взяли участь у Міжнародній практичній конференції «Свинокомплекс – складові прибутковості» (м. Київ). Активними учасниками конференції були як вітчизняні виробничники й науковці, так і представники Польщі та Німеччини.

Доцент Чорнозуб М.П. зробив доповідь на тему «Пупкові грижі у свиней – поширення, причини та лікування», в якій проаналізував основні причини та сприяючі фактори виникнення хвороби, її профілактику та підходи до лікування.

Доцент Папченко І.В. виступив з доповіддю на тему «Патолого-анатомічні зміни за африканської чуми свиней», де було висвітлено характерні ознаки хвороби та їх відмінність від інших захворювань.

Конференція дала можливість поділитися досвідом і поглибити знання у галузі свинарства.

Чорнозуб М.П., доцент кафедри хірургії та хвороб дрібних домашніх тварин