Участь студентів факультету права та лінгвістики у Всеукраїнській студентській олімпіаді за спеціальністю «Правознавство»

10 квітня студенти третього курсу Мукоїда Інна, Самардак Владислав та Молчанов Віталій брали участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді за спеціальністю «Правознавство» у Запорізькому національному університеті.

У олімпіаді брали участь 55 університетів, та 155 учасників. Учасники виконували завдання з різних галузей права ( з 18 галузей).

Після проведення олімпіади відбулась незабутня екскурсія по місту Запоріжжя. Всі учасники отримали масу позитивних емоцій, адже сонячна погода ще більш сприяла знайомству.

Ми дуже вдячні викладачам, що дали нам можливість брати участь у олімпіаді. Адже від олімпіади ми отримали:

• по- перше нові знання;
  • по- друге неоціненний досвід;
  • по- третє нові знайомства з чудовими людьми та отримали море вражень від подорожі до міста Запоріжжя.

Бажаємо всім студентам бути активними у студентському житті, брати участь у різноманітних  олімпіадах та студентських заходах, адже отриманні знання та досвід є неоціненним скарбом для кожного студента.