Участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю науки «Екологія та екологічна безпека»

Сучасний світ має свої переваги й особливості, які визначаються, перш за все, глибокими і стрімкими змінами, що стосуються усіх сфер життя на планеті і пов’язані з найактуальнішою для кожної держави і людини проблемою збереження природи.

Студентка 4 курсу екологічного факультету Пустова Евеліна В’ячеславівна взла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю науки «Екологія та екологічна безпека», що проходив у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка з 15 по 17 березня 2017 року, де представила роботу на тему: "Оцінка радіаційної безпеки сільського населення на радіоактивно забруднених територіях лісостепу південної частини Київської області". Робота виконана на основі результатів наукових досліджень кафедри безпеки життєдіяльності в науково-дослідній лабораторії Білоцерківського НАУ, а експериментальні дослідження проводили у селах Йосипівка та Тарасівка Білоцерківського району Київської області під керівництвом канд. с.-г. наук Герасименка В.Ю., та завідуючого кафедрою, професора, доктора с.-г. наук Розпутнього О.І.