ENG | УКР |

Участь у Міжнародній конференції "Тропентаг 2022" (м. Прага)

З 14 по 16 вересня представники Білоцерківського НАУ професор кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин Грабовський М.Б. та доцент кафедри загальної екології та екотрофології Грабовська Т.О. прийняли участь у Міжнародній конференції "Тропентаг 2022" (м. Прага). Метою конференції є поширення результатів досліджень тропічного та субтропічного сільського господарства, управління природними ресурсами та сільського розвитку. Грабовська Т.О. представила постерну доповідь на тему "Assessment of phytodiversity in organic agricultural landscape of central Ukraine". Цього року учасниками були 850 людей з 68 країн світу (дистанційно та очно), було представлено 107 усних доповідей та 407 постерних.

Щорічна міждисциплінарна конференція організовується спільно університетами Берліна, Бонна, Геттінгена, Гогенхайма, Касселя-Вітценгаузена, ZALF eV (Німеччина), Гентським університетом (Бельгія), Чеським університетом природничих наук у Празі (Чехія), BOKU (Австрія) та Радою з тропічних і субтропічних досліджень (ATSAF eV).