Участь у розширеному засіданні Координаційної Ради Асоціації навчальних закладів України

22 жовтня доктор юридичних наук, професор кафедри публічно-правових дисциплін Нікітенко О.І. та в.о. завідувача кафедри публічно-правових дисциплін ст. викладач Самойлович А.А., прийняли участь у розширеному засіданні Координаційної Ради Асоціації навчальних закладів України при Європейському університеті. У засіданні прийняли участь: заступник Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Бутенко А.П., та керівники навчальних закладів з усіх регіонів України.

Крім цього відбулася зустріч з керівництвом Європейського університету зокрема: першим проректором Європейського університету, доктором філософських наук, професором Тимошенко З.І., деканом юридичного факультету доктором політичних наук, професором Некряч  А.І., завідувачем кафедри міжнародного, господарського та цивільного права, кандидатом юридичних наук, доцентом Хорватовою О.О.

Метою зустрічі було обговорення питань  наукової  співпраці, зокрема сторони домовилися про подальшу  зустріч з метою укладення договору про співпрацю.