Участь у всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність»

29 березня на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулася науково-практична конференція за підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність».

Усього на конкурс подано 48 наукових робіт що стосуються важливих питань та проблем охорони права інтелектуальної власності із 25 закладів вищої освіти.

До захисту було рекомендовано 12 робіт, серед яких робота студентки 3 курсу факультету права та лінгвістики Інни Мукоїди «Причини існування академічного плагіату у вищій школі» (науковий керівник доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Пахомова А.О.).

Вітаємо нашу представницю з отриманням диплому ІІІ ступеня!

Кафедра цивільно-правових дисциплін