Участь в урочистій церемонії відкриття 67 академічного року у Краківському сільськогосподарському університеті

7 жовтня на запрошення ректора професора Влодзімєжа Сади делегація Білоцерківського НАУ на чолі з проректором з освітньої, виховної та міжнародної діяльності, професора Димань Т.М. відвідала Краківський сільськогосподарський університет і взяла участь в урочистій церемонії відкриття 67 академічного року. В рамках візиту відбулись зустрічі й перемовини щодо співпраці з деканами факультету харчових технологій та факультету лісництва. Серед учасників церемонії приємно було зустріти колег з інших європейських університетів, з якими у БНАУ вже склалась успішна співпраця, зокрема головою Вишеградської асоціації університетів професором Петером Бєліком, ректором університету ветмедицини і фармацевтики м. Кошице професоркою Яною Мойжішевою.