Укладення двостороннього Меморандуму про співпрацю між Київською обласною державною адміністрації та Білоцерківським НАУ

В рамках робочої поїздки до Білоцерківського району голова Київської обласної державної адміністрації Василь Геннадійович Володін завітав до Білоцерківського національного аграрного університету.

Представництво у складі ректора БНАУ, професора Олени Анатоліївни Шуст, міського голови Геннадія Анатолійовича Дикого, голови Білоцерківської районної державної адміністрації Людмили Володимирівни Мерзлюк, директора департаменту освіти і науки КОДА Жанни Жоржівни Осипенко та начальника управління агропромислового розвитку КОДА Довгаля Костянтина Костянтиновича зустрічали Василя Геннадійовича та представників органів виконавчої влади.

Першочергово відбулася ознайомча екскурсія в мальовничому сквері нашого університету, під час якої викладачі та студенти знайомили гостей зі своїми факультетами, демонструючи освітні потужності та сучасні розробки.

Під час офіційної частини відбулося укладення двостороннього Меморандуму про співпрацю між Київською обласною державною адміністрації та Білоцерківським національним аграрним університетом, який засвідчує зміцнення взаємовідносин, спрямованих на комплексний розвиток освітньої діяльності.

Олена Анатоліївна окреслила важливість даної події, яка ознаменує досягнення важливих цілей шляхом об’єднання можливостей обох сторін.

Василь Геннадійович також звернувся до усіх присутніх з вітальним словом та надав змістовні відповіді на питання, які лунали від наших студентів.

Без сумніву, це ще один важливий етап на шляху зрощення та розширення можливостей нашого університету як потужного вітчизняного закладу освіти!