Українська наука на шляху до Європи

17 грудня пройшов звітний семінар учасників навчальної подорожі для молодих вчених в рамках проекту «Підтримка потенціалу молодих університетів в освіті, науково-дослідній та науковій діяльності в Україні» для співробітників кафедри «Інформаційні системи та технології»  Білоцерківського НАУ.  Поїздка до Сумського державного університету та Сумського національного аграрного університету фінансувалась Агенцією з розвитку та співробітництва Чеської Республіки (CzDA). Дякуємо організаторам з університетів-партнерів, власне Hynek Roubík за ідею кооперації з вітчизняними університетами, а колегам за перші креативні кроки до професійного партнерства. Завдяки Вам 2019 рік запам'ятається роком започаткування співпраці в контексті "УКРАЇНСЬКА НАУКА НА ШЛЯХУ ДО ЄВРОПИ" для підвищення потенціалу вітчизняних університетів в галузі освіти, науково-дослідної та наукової діяльності на терені України.