Університет отримав доступ до повнотекстових публікацій міжнародного видавництва Springer Nature

Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти!

Звертаємо вашу увагу на те, що з 3 січня 2020 року Білоцерківський національний аграрний університет отримав доступ до повнотекстових публікацій міжнародного видавництва Springer Nature – одного з найбільших світових видавців академічних і науково-популярних книг та журналів.

Передплату за кошти держбюджету забезпечило Міністерство освіти і науки України через ДНТБ. У межах передплати доступ надається до журналів Springer 1997-2020 рр. (до 3 тис. 633 назв журналів) та електронних книг Springer 2017 р. (9662 назви авторитетних монографій, підручників та довідкових праць з усіх сфер освіти).

Журнали тематично охоплюють математичні науки, природничі науки (біологія, медицина, екологія, хімія, фізика, географія, фармацевтика, охорона здоров'я), агробіотехнологічні науки (рослинництво, садівництво, ландшафтний дизайн та ін.),технічні науки (інформатика, інженерія), право та міжнародні відносини, соціальні науки (психологія, політологія, педагогіка), економічні науки (фінанси, бізнес та менеджмент), а також гуманітарні науки (історія, філософія, літературознавство).

Зручний пошук за галузями знань та по типу документів.

Нагадуємо також, що у мережі університету для вас відкритий доступ до баз даних Scopus та Web of Science.