Урочисте нагородження переможців премії Global Chemical Leasing Award 2018

6 листопада у Відні (Австрія) відбулося урочисте нагородження переможців премії Global Chemical Leasing Award 2018, на якому були присутні понад 150 учасників більше, ніж з 20 країн світу. Захід відбувався за партнерства Федерального Міністерства сталого розвитку та туризму Австрії, Федерального Міністерства навколишнього середовища, охорони природи та ядерної безпеки Німеччини, Німецького агентства з навколишнього середовища, Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань та Федерального бюро з питань навколишнього середовища Швейцарії, UNIDO.
Хімічний Лізинг – новий стратегічний підхід ЮНІДО до скорочення споживання хімічних речовин і зменшенню негативного впливу на навколишнє середовище. Інноваційний характер Хімічного Лізингу полягає в тому, що постачальник і користувач встановлюють партнерські відносини, при яких хімікати використовуються ефективніше, але не чинять негативного впливу на навколишнє середовище. “Хімічний лізинг” є частиною програми United Nations Industrial Development Organization (UNIDO), що дозволяє ефективно вирішувати різні аспекти сталого використання хімічного продукту.
На конкурс було подано 91 заявку з 20 країн світу, згідно трьох номінацій – «Тематичні дослідження» (“Case studies”) – 54 заявки, «Особисті інновації» (“Special innovation”) – 18 заявок та «Дослідження» “Research” – 19 заявок.
На заході були присутні (напередодні було подано заявку на конкурс) представники кафедри загальної екології та екотрофології нашого університету.
Наші колеги отримали 1 місце (Gold) у номінації «Дослідження» (“Research”).
Вітаємо! Пишаємось Вашим успіхом!