Урочисте засідання Ради агробіотехнологічного факультету

18 жовтня відбулося урочисте засідання Ради агробіотехнологічного факультету присвячене 97 річниці з дня заснування факультету. Урочисте засідання відкрив декан агробіотехнологічного факультету В.С. Хахула, він привітав присутніх студентів та викладачів зі святом. Деканом акцентовано увагу на досягненнях та перспективах розвитку факультету.

Завідувач музею університету О.В. Поліщук презентувала історію заснування факультету. Доцент кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин О.С. Городецький представив авторський вірш, який ляже в основу гімну агробіотехнологічного факультету. Заступник декана Н.М. Крупа презентувала фотоальбом «Минуле і сьогодення АБТФ», в який занесені прізвища викладачів та студентів, котрі зробили вагомий внесок у розвиток факультету. Першими занесені до фотоальбому серед професорсько-викладацького складу стали: професор, доктор с.-г. наук С.П. Васильківський, почесний професор, канд. с.-г наук, доцент В.М. Ткачук, доктор біол. наук, профессор В.М. Черняк та студенти Марущак Катерина – переможниця конкурсу «Кращий студент АПК 2012» в м. Житомир на базі Житомирського аграрного університету, Пташник Дар’я – переможниця конкурсу «Кращий студент року – 2013», Німенко Сергій – переможець конкурсу «Кращий студент року – 2015» серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації м. Львів.

По закінченню засідання іноземним студентам було вручення залікові книжки.

Крупа Н.М., заступник декана з виховної та культурно-масової роботи

Сабадин В.Я., доцент кафедри Генетики, селекції та насінництва