Урочистості до Дня працівників сільського господарства

Колектив художньої самодіяльності університету разом з ректором А.С. Даниленком взяв участь в урочистостях, присвячених Дню працівників сільського господарства, які відбулися в Українському домі за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового.

Наш співочий ансамбль запашним караваєм і корзиною квітів привітав присутніх зі святом та як завжди майстерно виконав низку українських пісень. Глядачі бурхливими оплесками нагороджували кожний виступ.

На закінчення концерту Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий подякував Анатолію Степановичу за ту насолоду, яку присутні отримали від концерту. А голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа на своїй сторінці у фейсбуці розмістив фото студента ФВМ Сергія Губарика і зазначив, що побільше б нам таких лікарів ветеринарної медицини.