Урочистості з нагоди 60-річчя факультету економіки та менеджменту Словацького сільськогосподарського університету (м. Нітра, Словаччина)

1 жовтня делегація Білоцерківського національного аграрного університету у складі проректора з навчально-виробничої діяльності та комплексного розвитку Карпенка А.М., декана економічного факультету, професора Паски І.М., професора кафедри економіки та економічної теорії Шуст О.А., начальника відділу зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Боньковського О.А., помічника ректора Балацького Ю.А., художнього керівника вокального ансамблю Булей Н.В. та студентського вокального ансамблю відвідали Словацький сільськогосподарський університет в м. Нітра, Словаччина.

Делегація взяла участь в урочистостях з нагоди 60-річчя факультету економіки та менеджменту. Викладачі та студенти Білоцерківського НАУ сердечно привітали колег з партнерського університету. З вітальною промовою від імені ректора та колективу університету виступив декан економічного факультету, професор Паска Ігор Миколайович. Студентський ансамбль виконав українські та словацькі пісні, багато з яких звучали на біс. Також було проведено переговори зі словацькими колегами на чолі з деканом проф. Еленою Горскі щодо подальшого розвитку співпраці та намічено перспективний план дій.