Урочистості з нагоди Дня міста за участі колективу Білоцерківського НАУ

У чудовий вересневий день святкувало свій 987-й день народження наше славне місто Біла Церква.

День міста – це свято, яке об’єднує всіх жителів.

Традиційно святкування розпочалося з  покладання квітів до пам’ятника засновнику міста Ярославу Мудрому на Замковій горі. Продовжилися урочистості святковою ходою до центральної площі міста, де на честь Небесної Сотні були покладені квіти в пам'ять про жителів Білої Церкви, які віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність України.

Викладачі та студенти Білоцерківського національного аграрного університету також привітали рідне місто з днем народженням та взяли участь у Святковій Дефіляді.

Протягом дня на центральній площі міста проходили різноманітні концерти, виступи творчих колективів, розваги для дітей та дорослих, ярмарки.