Урочистий захід з нагоди 23-ї річниці Дня Конституції України та Дня молоді

26 червня в Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П.К. Саксаганського на чолі з ректором Білоцерківського національного аграрного університету Анатолієм Степановичем Даниленком відбувся урочистий захід з нагоди 23-ї річниці Дня Конституції України та Дня молоді. З вітальним словом до присутніх звернувся голова Київської обласної ради Микола Анатолійович Стариченко, який відмітив, що прийняття Конституції стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, до реалізації яких у 1996 році долучився і ректор Білоцерківського НАУ.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток Київської області Анатолія Степановича було нагороджено почесною грамотою обласної ради.
На підставі рішення Вченої ради Білоцерківського НАУ орденом “За мудрість, гідність, самовідданість” було нагороджено народного депутата Хвичу Нодаровича Мепарішвілі за допомогу у створенні належних умов навчання та праці для студентів і співробітників університету та за відповідальне ставлення до проблем аграрної освіти України. Такою ж відзнакою було нагороджено голову Київської обласної ради Миколу Анатолійовича Стариченка за сприяння покращенню житлових умов співробітників університету та з нагоди Дня Конституції України.
Науково-педагогічні працівники Білоцерківського НАУ щиро вдячні колективу театру ім. П.К. Саксаганського на чолі з директором В’ячеславом Усковим за неповторну атмосферу під час заходу та бажають творчих успіхів!