Успішний захист випускних кваліфікаційних робіт ОР «Магістр» зі спеціальності 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза»

23–24 грудня на факультеті ветеринарної медицини відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт освітнього рівня «Магістр» зі спеціальності 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза».

Здійснилася мрія бакалаврів ветеринарної медицини стати магістрами-ветсанекспертами. За час навчання вони мали можливість отримати значну кількість знань і практичних навичок, мали нагоду пірнути в професійну глибину вибраного шляху.

Те, що так звана «група ветсанекспертів» успішно захистилася – лише на «відмінно» та «добре» –  результат спільної праці колективів кафедр факультету і, звичайно ж, нашої. Ми вітаємо ще вчорашніх студентів, які відсьогодні носитимуть горде звання «Магістр». Переконані, що більшість із них стане високопрофесійними фахівцями.

Бажаємо випускникам-ветсанекспертам бути, передусім, гідними громадянами України, конкурентоспроможними фахівцями, зичимо професійного зростання, пошуку нових можливостей, відкривання нових фахових просторів, вірити у власні сили, розуміти, що саме ветсанексперти стоять на сторожі здоров’я людей, контролюючи безпечність та якість продукції тваринного й рослинного походження.

Від імені колективу кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва
та патанатомії імені Й.С. Загаєвського, доцент Н.В. Букалова