Установчі збори загальноуніверситетської ради роботодавців

12 жовтня в університеті відбулися перші установчі збори загальноуніверситетської ради роботодавців. Цій непересічній події передувало створення аналогічних рад на всіх факультетах. А логічним завершенням цього процесу стало формування Ради роботодавців БНАУ. До її складу увійшли 18 членів з числа факультетських рад, представники владних структур, керівники компаній і сільськогосподарських підприємств, наукових установ. Гостей від імені колективу університету привітав ректор Анатолій Степанович Даниленко. Звертаючись до учасників засідання, Анатолій Степанович зазначив, що стратегія університету передбачає побудову триєдиної спіралі, яка складається з науково-інноваційної, освітньої і виробничої складових. Саме на цих трьох опорних точках зростає якісно підготовлений фахівець і громадянин. Створення такої ради в стінах нашого університету – вимога життя, а виш має йти з ним в ногу. В Україні часто-густо виробництво випереджає освіту. Вирівняти підготовку в університеті, зробити її якісною, а фахівця затребуваним на ринку праці і покликана рада роботодавців. Директор ТОВ «Агрофірма Колос» Центило Леонід Васильович зазначив, що з метою посилення конкурентоспроможності випускників, необхідно узгоджувати навчальні плани з вимогами сучасного ринку праці, поглиблювати знання передових технологій, а також підвищувати кваліфікацію безпосередньо на виробництві. Він наголосив на необхідності ефективного функціонування ради роботодавців, члени якої готові допомогти в покращенні підготовки практичної складової навчального процесу, стажуючи студентів на своїх підприємствах, а в майбутньому – забезпечити працевлаштування кращих випускників. Установче засідання завершилося обранням голови ради, його заступника, секретаря та розподілом складу членів за секціями. Рішення присутніх на Раді роботодавців головою Ради обрано директора ТОВ «Агрофірма Колос» Центило Леоніда Васильовича, заступником голови Бабія Петра Олександровича.