Увага! Вебінари компанії Springer Nature!

 

Одним з пріоритетів роботи МОН на найближчі 5 років – це більш повна інтеграція української науки у світовий дослідницький простір.

З початку 2020 року Міністерство забезпечило для всіх державних та комунальних вишів та наукових установ доступ до повнотекстових публікацій відомого міжнародного видавництва  Springer Nature.

За словами гендиректора директорату науки МОН Дмитра Чеберкуса, це дозволить українським науковцям ознайомиться з результатами роботи їхніх закордонних колег, краще розуміти актуальність тих чи інших досліджень, готувати якісніші статті чи лекції, шукати наукові контакти тощо.

З 29 січня розпочинаються вебінари, присвячені роботі з передплаченими повнотекстовими ресурсами компанії Springer Nature. Радимо всім співробітникам, аспірантам та студентам БНАУ взяти участь у вебінарах та дізнатися,  які саме видання доступні для українських користувачів, про пошукові можливості платформи Springer Link, а також матимете змогу поставити запитання тренерові.

Розклад вебінарів:

29 січня, 11:30

Тема:Подписка на контент издательства Springer

Мова проведення: російська

Реєстрація на вебінар: https://attendee.gotowebinar.com/register/1810402374569390338

 

29 січня, 12:30

Тема: Springer content available in Ukraine

Мова проведення: англійська

Реєстрація на вебінар: https://attendee.gotowebinar.com/register/1782252677875151874

Участь у вебінарах безкоштовна за попередньою реєстрацією. Тривалість – 1 година. Для участі у вебінарі за 10 хвилин до його початку необхідно перейти за посиланням, яке отримаєте у листі після реєстрації. 

 

За консультацією по реєстрації звертайтеся в відділ бібліотечно-інформаційних технологій наукової бібліотеки.

Бажаємо успіхів!