ENG | УКР |

Вебінари про можливості платформи Web of Science

 
 
Шановні науковці!
 
Вам в допомогу можуть стати вебінари про можливості платформи Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, що заплановані компанією в лютому 2019 р. українською мовою.
 
Перша серія з трьох вебінарів:
 
18 лютого 2019 16:15
Тема: Можливості платформи Web of Science для науковця
Тези: Як формується платформа Web of Science. Основні ресурси доступні українськими передплатникам. Можливості віддаленого доступу. Пошук та аналіз наукової літератури. Використання фільтрів і тегів, аналіз пристатейної літератури та схожих записів. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, індекс Гірша, збереження результатів.
Реєстрація:
 
19 лютого 2019 16:15
Тема: В яких виданнях опублікувати власні дослідження.
Тези: Підбір і оцінка видання для публікації. Імпакт-фактор, квартиль та інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Оформлення переліку літератури за форматом обраного видання EndNote on-line. Де перевірити чи індексується видання в Web of Science.
Реєстрація: 
 
20 лютого 2019 16:15
Тема:  Авторські ідентифікатори ResearcherID, Publons, Orcid: створення, корегування, функції.
Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця та установи. Авторські профілі ResearcherID, Publons та ORCID, створення та підтримка в актуальному стані. Генерування звіту за публікаціями що проіндексовано у Web of Science Core Collection довільної групи науковців.
Реєстрація: https://goo.gl/Csf4Tv
 
Та з 18 до 28 лютого три серії у двох повторах російською мовою з можливістю отримати сертифікат учасника https://clarivate.ru/webinars
Щоб взяти участь у вебінарі необхідно своєчасно зареєструватися за відповідними посиланнями. На вказану вами електронну скриньку надійде лист з посиланням за яким необхідно перейти за 5-10 хвилин до початку.
NB! початок вебінарів  українською вказано за київським часом, російською – на годину пізніше. Операційні системи нижче ХР не підтримуються програмою Webex, знайдіть комп’ютер з достатнім програмним забезпеченням та колонками або виводом звуку заздалегідь. Вебінари безкоштовні. Якщо ви розпочинаєте знайомство з ресурсами Web of Science бажано планувати участь у всіх трьох заходах оскільки інформація пов’язана і не повторюється, реєстрація потрібна на кожен захід окремо. Сертифікати учасників передбачено.
Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина, фахівець з аналітичних ресурсів та навчання компанії Clarivate Analytics.