Весела масляна на факультеті ветеринарної медицини

Масляна є одним із найстаріших свят слов’янських народів. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, що передує Великому посту. Сьогодні Масляна є одним із церковних свят і називається ще М’ясопустним або Сирним тижнем.

У народі це свято асоціюється зі смачними варениками, млинцями та веселими гуляннями, щоб розбудити весну від сну і прогнати геть зиму.

28 лютого факультет ветеринарної медицини долучився до святкування Масляної. Всі групи приготували традиційні для цього свята кулінарні вироби: млинці, вареники, сирники, запіканки тощо, приготовлені з душею та фантазією. Окрасою святкового столу були різнокольорові млинці з різним начинням. Тож усі присутні цього чарівного дійства мали можливість поласувати смаколиками.

Студенти І курсу підготували театралізоване дійство з піснями і танцями. Також відбулися різноманітні естафетні конкурси, учасники і переможці яких були нагороджені смачними призами.

На головному кулінарному конкурсі «Найсмачніший млинець» студентське журі обрало трьох призерів. Третє місце отримала 3 група 1М курсу, 2-ге – 1 група 3М курсу, а переможцями стала 1 група 3 СПМ курсу ФВМ. Усі призери отримали грошові винагороди.

На святі Масляної наші студенти цікаво відпочили, з гарним настроєм, позитивними емоціями та приємними враженнями.

Сахнюк В.В., декан ФВМ

Соловйова Л.М., Тишківський М.Я., заступники