Вічна пам’ять загиблим героям! Глибока шана живим учасникам доленосних подій!

12 лютого в стінах Білоцерківського національного аграрного університету відбувся захід, приурочений 75 річниці визволення Київської області від німецько-фашистських загарбників.

Науково-педагогічні працівники, співробітники та студенти університету зібрались у актовій залі, щоб привітали ветеранів та подякувати їм за мужність та силу, яку вони проявили захищаючи рідну землю.

З вітальним словом до героїв-ветеранів звернувся ректор університету Анатолій Степанович Даниленко. Він подякував кожному ветерану за відвагу та зауважив, що саме вони, герої війни, несуть відповідальну місію – навчити молоде покоління не здаватися, вірою та правдою боротися за своє до останнього. Анатолій Степанович побажав здоров`я, щастя, благополуччя  та  згадав воїнів, які в цю мить продовжують боронити нашу рідну Україну.

Після привітань, слово надали ветеранам – з уст лунали воєнні спогади, розповіді про жорстокі бої, які тривали на території нашої області, про лютого ворога, який навалою йшов Україною, про свої відчуття та бажання, тоді ще молодих, юних хлопчаків, про незламний дух та віру в Перемогу.

Почесними грамотами від Київської обласної державної адміністрації було нагороджено Героїв.

Студенти університету в знак подяки та шани подарували ветеранам святковий концерт!