Відкрита лекція професора кафедри нормальної та патологічної фізіології тварин Козія В.І.

26 лютого на кафедрі нормальної та патологічної фізіології тварин була проведена відкрита лекція завідувачем кафедри, доктором ветеринарних наук, професором Козієм Василем Івановичем для студентів 2 М курсу факультету ветеринарної медицини на тему: «Патофізіологічні основи порушення поведінки у тварин».

Лектор ознайомив студентів з основами поведінки у тварин, розмежуванням нормальної та патологічної поведінки таких як, стрес та агресія. Висвітлив основні напрями корекції патологічної поведінки у тварин.

Викладання матеріалу було простим для сприймання аудиторією, цікавим, повчальним, повною мірою ілюстрованим. Відчувався зв’язок лектора з аудиторією, студенти активно брали участь у дискусії. Студенти та запрошені науково-педагогічні працівники з задоволенням слухали лекцію та позитивно її оцінили.

Ніщеменко М.П., Шмаюн С.С., Порошинська О.А., Стовбецька Л.С., Ємельяненко А.А.,
співробітники кафедри нормальної та патологічної фізіології тварин