Відкрита лекція з дисципліни «Ветеринарна фармакологія»

Володіння англійською мовою відкриває широкі можливості для студентів та викладачів нашого університету, зокрема, проходження стажування та навчання в країнах Європейського Союзу та Північної Америки.

Студенти, окрім занять з іноземної мови, мають змогу поглибити навики володіння нею та професійну термінологію на відкритих заняттях, що викладаються іноземною мовою науково-педагогічними працівниками нашого університету.

Асистентом кафедри паразитології та фармакології, Підборською Раїсою Володимирівною була проведена відкрита лекція з дисципліни «Ветеринарна фармакологія» англійською мовою на тему: «Antiseptic and disinfectant compounds of oxidants and halogens group» для студентів факультету ветеринарної медицини 3 (С) курсу. Матеріали лекції включали сучасні лікарські засоби та досягнення ветеринарної практики. Лекція викладена професійно, із супроводом навчального відео. Для розуміння студентів матеріал подано доступно та цікаво. Студенти охоче долучалися до дискусії англійською мовою.

Антіпов А.А., зав. кафедри паразитології та фармакології

Шаганенко В.С., Бахур Т.І., асистенти кафедри