Відкриті змагання з кінного спорту серед студентів-аматорів

4 жовтня у навчально-виробничому центрі Білоцерківського НАУ відбулися відкриті змагання з кінного спорту серед студентів і випускників факультету ветеринарної медицини (Безпала Анастасія, Ковтун Надія, Лонська Ілона, Трофимчук Валерія, Трофімчук Яна, Радько Наталія), та біолого-технологічного факультету (Єгорова Єлизавета).

Комісія у складі першого проректора Новака В.П., директора НВЦ Кузьменка П.І., декана біолого-технологічного факультету Мерзлова С.В., декана факультету ветеринарної медицини Сахнюка В.В. та доцента кафедри технології виробництва молока і м'яса Лісковича В.А. оцінювала показові виступи студентів-аматорів.

Студенти-аматори виступали у 4-х номінаціях: перша – виступ молодняку коней у віці від 1,5 до 3 років (робота на корді); друга – результати заїздки коней (віком 3,5-4,5 роки); третя – показ роботи вершника з конем різними алюрами (крок, рись, галоп); четверта – долання перешкод висотою 90 см (конкур).

Пам’ятними грамотами, медалями нагороджував перший проректор Новак В.П.: «Особливий зв'язок пов’язує українців та таких чудових тварин, як коней. Не дарма найближчими друзями наших пращурів – козаків була шабля та вірний кінь. Тож, любов до коней – це притаманна українській нації риса. Саме тому сьогодні ми усіляко сприяємо популяризації кінного спорту серед молоді Білоцерківщини та студентів Білоцерківського НАУ – аби плекати наші традиції і виховувати молоде покоління українських козаків!», – під час нагородження учасників зазначив Новак Віталій Петрович.