Відзначення 55-річчя від дня заснування театрального колективу Білоцерківського НАУ

У Білоцерківському національному аграрному університеті плідно функціонує ось вже багато років Народний аматорський драматичний театр. Колектив заснований у далекому 1964 році. Цей рік є знаковим – 55 років з дня заснування. Варто відзначити, що засновником колективу був відомий режисер Обласного музично-драматичного театру імені Панаса Саксаганського – Віктор Авраменко.

Безумовно в усі роки основним дійовим стрижнем була та залишаються студентська молодь університету.

23 жовтня відбулася чергова прем'єра на університетській сцені. Глядач мав можливість побачити ексклюзивну інтерпретацію безсмертної комедії Михайла Старицького – «За двома зайцями». У головних ролях студенти – учасники Народного аматорського драматичного театру університету: Голохвостий – Олег Джміль, Проня Прокопівна – Маргарита Рева, Прокіп Сірко – Ігор Рябоконь, Явдокія Пилипівна – Зоряна Тарасюк, Сиклита Лимариха – Діана Гузенко, Химка – Лілія Завгородна, Галя – Надія Шруб. Автор інсценівки та режисер-постановник професор Василь Лясота.

З вітальним словом до присутніх звернувся один із перших учасників театрального колективу середини 60-х років минулого століття доктор біологічних наук, професор, перший проректор Новак В.П. Він підкреслив важливість одночасного поєднання професійного формування майбутнього фахівця із активною участю у творчому житті, що є основою становлення багатогранної молодої особистості.

Чудова музична фонограма, поєднання із елементами телекіно, танцю дали свої плоди – акторам гаряче аплодували студенти та викладачі усіх факультетів університету, а також гості – представники творчої інтелегенції міста.

Тож із прем’єрою університетські театрали!

Лясота В.П., професор, художній керівник
Народного аматорського драматичного театру університету