Вітання ювілярів на факультеті ветеринарної медицини

01 листопада відбулося засідання Вченої ради факультету ветеринарної медицини. Декан факультету ветеринарної медицини, доктор ветеринарних наук, професор Сахнюк В.В. розпочав Вчену Раду з привітань ювілярів Саморая М.М., кандидата біол. наук, доцента кафедри терапії та клінічної діагностики імені В.І. Левченка та  Антіпова А.А., кандидата вет. наук, доцента кафедри паразитології та фармакології. Також висловив слова щирої подяки Коробковій В.М., асистенту кафедри анатомії та гістології домашніх тварин імені П.О. Ковальського за плідну працю в БНАУ та вагомий внесок у навчанні студентів, яка пропрацювала в університеті більше 41 року і нині йде на заслужений відпочинок.

Від адміністрації університету виступив перший проректор БНАУ, доктор біологічних наук, професор Новак В.П., який зі словами вдячності, вручив Коробковій В.М. подяку. Також Віталій Петрович привітав наших ювілярів: Саморая М.М. – з 70-ти річчям, а Антіпова А.А. з 65-ти річчям від дня народження. Сердечно вітала Саморая М.М. і його рідна кафедра нормальної та патологічної фізіології тварин, на якій він пропрацював більше 40 років.

Від Ради ветеранів університету ювілярів привітав Розпутній О.І, який вручив їм грамоти та подяки.

До привітань приєдналися всі члени Вченої ради та присутні.

Ємельяненко А.А., секретар Вченої Ради ФВМ, асистент кафедри нормальної та патологічної фізіології тварин

Соловйова Л.М., заступник декана ФВМ, канд. вет. наук, доцент