Вітаємо декана агробіотехнологічного факультета Хахулу В.С. з врученням подяки від Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради в особі мера Геннадія Дикого і секретаря міської ради Дмитра Киришуна нагородив подякою декана агробіотехнологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету, заслуженого працівника сільського господарства України Хахулу Валерія Семеновича, за значні успіхи в організації освітнього процесу, впровадження сучасних методів виховання студентської молоді, вагомий внесок у створення науково-методичного забезпечення підготовки фахівців для агропромислового комплексу та плідну співпрацю. Подяку вручив секретар міської ради Дмитро Киришун.