Вітаємо переможців І етапу студентської олімпіади зі спеціальності «Ветеринарна медицина!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України, 2 квітня на факультеті ветеринарної медицини був проведений І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Ветеринарна медицина» серед студентів випускних курсів.

В олімпіаді брали участь 16 студентів 3 СП(Б), 4(Б), 5(Б) та 5(С) курсів, які змагалися у знаннях із акушерства, внутрішніх хвороб тварин, хірургії, паразитології, патологічної анатомії, епізоотології та ветеринарно-санітарної експертизи. Визначали переможців за результатами усного оцінювання знань студентів за 10-ти бальною шкалою. Оцінювали знання студентів журі у складі: доцентів Івасенка Б.П. (голова), Богатка Л.М., Гончаренка В.П., Утеченка М.В., Білика С.А., Хіцької О.А., Ємельяненка О.В. Критерієм оцінювання були глибина знань, рівень мислення, відповіді на поставлені запитання.

За результатами І етапу студентської олімпіади визначено переможців:
1 місце – Козіна Єлизавета Степанівна (4(Б) курс, 1 група);
2 місце – Іваниця Ігор Олександрович (3СП (Б) курс, 3 група);
3 місце – Момот Аделіна Василівна (5(С) курс, 1 група) і Костецький Юрій Валерійович (3 СП(Б) курс, 1 група).

Ці студенти від Білоцерківського національного аграрного університету братимуть участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Ветеринарна медицина», що відбудеться на базі Камʼянець-Подільського державного аграрно-технічного університету 22–25 квітня 2019 року.

Бажаємо їм подальших успіхів та перемог!

Сахнюк В.В., декан ФВМ, професор,
ІвасенкоБ.П., голова оргкомітету, доцент
Піддубняк О.В., відповідальна за проведення олімпіад на факультеті, доцент