Вітаємо переможців конкурсу на отримання грантів мобільності для молодих вчених у рамках українсько-чеського проєкту AgriScience

Підведено підсумки анонсованого на початку навчального року (https://btsau.edu.ua/uk/content/mizhnarodni-proekty) конкурсу на отримання грантів мобільності для молодих вчених у рамках українсько-чеського проєкту «AgriSciences – Розширення наукового потенціалу та співпраці українських університетів у сфері аграрних наук» за підтримки Чеської агенції розвитку #CzDA (координатор від БНАУ – Димань Т.М.). У конкурсі взяли участь молоді науковці із 5 українських університетів. Серед учасників від Білоцерківського НАУ гранти отримали доцент кафедри прикладної екології та екотрофології Тетяна Грабовська з темою «Особливості імплементації загальноєвропейських стандартів органічного виробництва сільськогосподарської продукції в Україні» та аспірант кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки Ірфан Рашид з темою «Підвищення інвестиційної привабливості сільського господарства Пакистану» (науковий керівник – проф. Паска І.М.). Вітаємо переможців!