Вітаємо з Днем сільського господарства та Міжнародним днем студента!

Шановні колеги та студентство!

Осіння пора – особлива, адже на цей благодатний період припадають свята, пов’язані з аграрною освітою, а також завершення сільськогосподарських робіт та хліборобського року. Саме в цей час українці відзначають День працівників сільського господарства. Стан галузі визначається результатами роботи усіх, хто її розвиває, докладає до розвитку сільського господарства великі зусилля, знання, таланти, вкладає душу у справу свого життя і плекає найцінніше зерно – зерно достатку, добробуту та здоров’я нації. Завдяки цим людям розвивається і живе українське село, забезпечується прогресивний розвиток галузі, а отже і процвітання держави.

Я тішуся з того, що причетність до цих свят має не лише виробнича, а й інтелектуальна сфера, до якої належить колектив Білоцерківського національного аграрного університету. Адже у стінах нашого вишу навчаються і виховуються майбутні аграрії. І завдяки близькості двох свят – Дня сільського господарства та Міжнародного дня студента, нині ми гучно і гордо вітаємо всю нашу університетську родину. Прогресивний викладацький склад нашого навчального закладу допомагає студентській юності перерости у професійну зрілість, формує той потужний ресурсний потенціал, який необхідний для утримання лідерства на світових аграрних ринках. А студентство натомість бере від  моїх досвідчених колег увесь освітній і науковий максимум, який забезпечує нові здобутки, актуальні відкриття й прогрес для передової аграрної країни з давніми традиціями тваринництва та землеробства. Я бажаю, аби молоді не забракло сил і мотивації  чесно і віддано працювати на власній землі. Нехай не згасає ваше натхнення до творчих пошуків і невтомність до здобуття знань.

Тому у цей святковий момент я доземно вклоняюся натрудженим рукам, які обробляють українську ниву, дбають про землю і не дають її знецінити. Я дякую професіоналам своєї справи, які розвивають інфраструктуру сучасного агропромислового комплексу, забезпечують ринки власною якісною і конкурентоспроможною продукцією. І я покладаю великі сподівання на студентство, яке вже зараз робить великі справи і сучасні відкриття, що розвивають давні хліборобські традиції, накладаючи їх на можливості науково-технічного прогресу. Кажуть, що у студентів є два свята – День студента і кожен день. Нехай ці дні будуть незабутніми і по-особливому приємними, аби щедра на події, емоції, почуття та перспективи юнь повела вас правильними шляхами, додала сил і вмінь, ритму і легкості вашому руху, аби всі дороги підкорились ногам того, хто ними іде!

Щиро вітаю усіх зі святами й бажаю здійснення усіх наших мрій, бажань і прагнень!

Ректор, академік НААН   А.С. Даниленко