Вітаємо з Днем землевпорядника!

Від початку незалежності та за період здійснення земельної реформи в Україні пройдено складний шлях від інвентаризації та перерозподілу державних земель до реформування земельних відносин, реструктуризації на засадах приватної власності.

І наразі в Україні продовжується земельна реформа, і саме землевпорядники є її безпосередніми виконавцями, від професіоналізму яких залежить наскільки раціонально будуть використані земельні ресурси та в якому стані вони дістануться нашим нащадкам.

13 березня ми маємо чудову нагоду привітати землевпорядну спільноту України з нагоди професійного свята.

Сьогодні Білоцерківський національний аграрний університет може пишатися тим, що причетний до розвитку землевпорядної науки і освіти, адже в нашому колективі працюють фахівці-землевпорядники, які з усією відповідальністю здійснюють підготовку майбутніх фахівців.

Ректором Білоцерківського НАУ (2008-2021 рр.) Анатолієм Степановичем Даниленком було ініційовано започаткування підготовки фахівців-землевпорядників у виші та докладено максимально зусиль задля зростання престижу цієї професії. Багато років його трудового і життєвого шляху було присвячено реалізації завдань земельної реформи.

Наразі колектив університету продовжує посилювати роль цієї професії у освітньому та науковому середовищах, активно розширюючи співпрацю з провідними установами та організаціями, громадськими об’єднаннями в галузі землеустрою.

Шановні землевпорядники! Ваша наполеглива щоденна праця сприяє зміцненню землевпорядної служби, слугує запорукою її успішного розвитку.

Зичу вам міцного здоров’я, щастя, добробуту й злагоди у сім’ях, натхненної, плідної праці та нових успіхів у обраній справі!

З повагою, ректор О.А. Шуст