Вітаємо з Днем знань!

Дорогі першокурсники! Шановні викладачі, батьки!

Закінчилася хвилююча пора вступних випробувань. Сьогодні ви, колишні абітурієнти, стали студентами одного з найкращих і найстаріших навчальних закладів України, який має більш як 300-річну історію.

Одинадцять років ви зустрічали новий навчальний рік у стінах шкіл, гімназій, коледжів, а сьогодні ви його зустрічаєте в нашому уславленому університеті.

Нині ви вливаєтеся в дружну студентську родину. Спасибі вам, що ви, обравши саме наш університет, зробили правильний вибір!

Вибір професії – один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці, це, по суті, вибір життєвого шляху, вибір долі. І я впевнений, ви ніколи не пожалкуєте про те, що прийшли здобувати вищу освіту саме в нашому навчальному закладі. Університет відкриє вам дорогу у незвіданий світ знань, спрямує на шляху професійного становлення як висококласного, затребуваного на ринку праці фахівця. Потужний професорсько-викладацький колектив радо поділиться з вами своїми знаннями і досвідом. А стажування у провідних підприємствах України та Європи додасть впевненості у здобутих у стінах університету професійних навичках.

Університет відкриє перед вами широкі можливості, вміло скористайтеся ними. Багато наших випускників стали керівниками державних установ, підприємств та організацій, депутатами різних рівнів, авторитетними вченими, відомими і шанованими підприємцями.

Тут ви обов'язково знайдете те, що вам близьке, в навчанні, в громадському житті. А ту дружбу, яка буде закладена тут, ви пронесете через все своє життя. І, можливо, саме в стінах рідного університету ви зустрінете своє кохання, свою другу половинку, з якою підете разом довгою життєвою дорогою. Я щиро вам цього бажаю!

Мені б хотілося, щоб в цей святковий день ви по-справжньому відчули себе частиною нашого великого і дружного колективу.

У добру путь, дорогі першокурсники!

Ректор, академік НААН      А.С. Даниленко