Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні викладачі, співробітники, студенти, аспіранти, докторанти,
випускники та друзі нашого університету!

Новий рік – це завжди новий етап у житті, нові задуми та мрії, перспективи і починання. Але також це привід пригадати і підсумувати події, які лишаються у році, що минає. 2018 рік був надзвичайно насиченим, потребував напруженої роботи всього колективу університету, підтримки партнерів. У всіх досягненнях вишу є заслуга кожного з вас! Тільки завдяки злагодженій, і відповідальній щоденній роботі ми отримали вагомі наукові напрацювання та зайняли достойні позиції в освітніх рейтингах.

Настає 2019 рік, у якому нас чекають зміни й нові виклики, унікальні можливості й широкі перспективи. Наш колектив уже довів, що йому під силу вирішувати непрості завдання в ситуаціях, які вимагають максимум згуртованості, професіоналізму й енергії. У прийдешньому році на нас чекає велика робота. Я переконаний, що ми будемо працювати і вчитися зі ще більшим завзяттям, застосовуючи сучасні підходи і передові технології.

Нехай 2019 рік стане роком нових досягнень, благополуччя, процвітання. Впевнений, що нашу країну і університет очікує світле майбутнє і стабільний розвиток.

Від щирого серця хочу побажати всім нам удачі на цьому непростому, але цікавому шляху!

Нехай прийдешні свята принесуть у кожну оселю радісну новину й позитивні зміни, подарують багато яскравих подій і вражень, наповнять наше життя впевненістю та оптимізмом!

У ці передсвяткові дні хочеться особливу подяку висловити воїнам України, які попри холод і негоду стоять на варті незалежності та територіальної цілісності. Колектив університету дякує всім свідомим громадянам українського народу за сумлінність і відданість нашій державі, а також схиляє голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя за благословенну українську землю. Нехай у новому році в нашій державі запанує мир і спокій, у повітрі стихнуть ворожі кулі, а герої-захисники повернуться до своїх родин, щоб наступний рік зустрічати не в окопах, а за святковим столом у колі рідних і близьких. Бажаю здоров’я вам і вашим близьким, любові і тепла, нових успіхів, гармонії та миру! Щасливого Нового року та Різдва!

З повагою, ректор А.С. Даниленко