Вітаємо з перемогою у конкурсній пропозиції міжнародних студентських грантів з розвитку громад студентів Білоцерківського НАУ
Вітаємо з перемогою у конкурсній пропозиції міжнародних студентських грантів з розвитку громад, в рамках міжнародного проєкту «Міжуніверситетська співпраця, як інструмент підвищення якості обраних університетів України» у співпраці із Чеським університетом природничих наук, Прага, за фінансової підтримки чеської агенції розвитку кооперації три команди студентів Білоцерківського національного аграрного університету:
Баліцьку Наталію, студентку 3 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування», економічний факультет. Науковий керівник – професор Сокольська Т.В.
Терещенко Наталію, Нехаєнко Ярослава, студентів 3 курсу; Івана Єкименка, студент 2 курсу, Іллю Чекалін, студента 4 курсу, факультет ветеринарної медицини. Науковий керівник – професор Козій В.І.
Кислицького Андрія, студента 4 курсу, факультет права та лінгвістики. Науковий керівник – доцент, куратор юридичної клініки "Право і партика" БНАУ Настіна О.І.
Бажаємо успіху нашим переможцям та їх керівникам у реалізації їх проєктів Дякуємо нашим чеським колегам за співпрацю!