Вітаємо з призовим місцем у міжнародному студентському конкурсі перекладу!

В Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова  (м. Київ)  відбувся I-й Міжнародний студентський конкурс перекладу «Переклад як засіб актуалізації етномовних картин світу». У конкурсі взяли участь студенти вищих навчальних закладів України, Білорусі, Польщі. Конкурс проводився за трьома номінаціями: «Кращий переклад англійського поетичного твору українською мовою», «Кращий переклад англійського музичного хіту українською мовою», «Кращий переклад українського музичного хіту англійською мовою». Члени журі розглянули та оцінили 247 перекладів, які надійшли до оргкомітету конкурсу.

Студентка II курсу факультета права та лінгвістики спеціальності «Переклад» Краснощок Анастасія під керівництвом в.о. завідувача кафедри романо-германської філології та перекладу Наталії Василівни Волошкової  взяла участь у конкурсі перекладу і здобула почесне III місце у номінації «Кращий переклад англійського поетичного твору українською мовою», представив на розгляд журі авторський переклад сонету Вільяма Шекспіра.

Вітаємо Анастасію з перемогою і бажаємо нових успіхів у перекладацькій творчості та поетичного натхнення!

Волошкова Н.В., в.о. зав. каф. романо-герм. філології