Вітаємо зі світлим святом Воскресіння Христового!

Дорогі колеги, студенти, співробітники!

Вітаю Вас зі світлим святом Воскресіння Христового! Великдень – це свято ­відродження і любові, який дарує нам надію і впевненість у майбутньому, відроджує духовність, зміцнює віру та живить душу. Цей день гуртує всіх нас навколо давніх християнських ­цінностей, допомагає кожному знайти у ­метушні буденних днів шлях до духовного відродження та святої істини, спонукає ­тактовно і з повагою ставитися один до одного, допомагати слабшим, із ­добримипомислами творити добро задля свого народу!Розмаїттям писанок розквітає нині ­Україна, утверджуючи переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.

Бажаю, щоб Великодні дзвони принесли у ваші оселі щастя, радість, мир і благополуччя, ­а їхнє гучне відлуння поклало благодатний початок нових перемог і звершень нашому ­університетському колективу. Нехай у душах поселиться віра і спокій, а Господь дарує ­злагоду, єдність і благословення Українській державі.

Щедро діліться теплом сердець, не шкодуйте теплих слів, піклуйтеся про своїх рідних і близьких, примножуйте найкраще і достойне.Нехай у ціВеликодні святащирі слова вітання знайдуть гідне місце у  наших серцях і отримають відображення в справах. Зичу, аби добро, зробленедля інших людей, віддалося Вам сторицею, а велика любов супроводжувала в усіх земних справах.

Сердечно бажаю, аби ми направили наші молитви на утвердження української нації. ­­Злагоди, єдності нам та Божого благословення, радості торжества, міцної віри і безмежної любові!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Ректор, академік НААН   А.С. Даниленко