ENG | УКР |

Продовжуємо співпрацю з університетом Афьон Коджатепе (Туреччина)

 

20 квітня на чолі з ректором Білоцерківського національного аграрного університету О.А. Шуст та за участі проректора з освітньої, виховної та міжнародної діяльності Т.М. Димань, директора міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру Н.В. Вовкотруб, начальника відділу зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності О.А. Боньковського та координатора Еразмус+ від Білоцерківського НАУ В.В. Новікової відбулася зустріч із директором міжнародного відділу Університету Афьон Коджатепе (Туреччина) Іхсаном Деміром та його віце-директором Фатіхом Гюнгьором.

Під час заходу було обговорено питання подальшої партнерської співпраці між університетами в рамках європейської грантової програми Еразмус+ ‒ міжнародна кредитна мобільність для здобувачів вищої освіти та викладачів, що має на меті широке впровадження академічних обмінів студентами, викладачами та адміністративними працівниками між закладами вищої освіти Туреччини та вишами інших країн. 

Активна співпраця між нашими університетами розпочалася ще в 2016 році після підписання міжінституційної угоди про співпрацю в рамках програми Еразмус+ К107. 

За цей час Білоцерківський НАУ відвідало 7 викладачів з факультету ветеринарнї медицини з метою проведення лекцій, семінарів і практичних тренінгів для майбутніх ветеринарних фахівців та 1 студент-аспірант – для проходження стажування та виконання експериментальної частини своєї науково-дослідної роботи в лабораторіях біолого-технологічного факультету. 

Університет-партнер (Туреччина) для реалізації міжнародної академічної мобільності відвідали 7 викладачів та 3 студенти економічного факультету та факультету ветеринарної медицини задля проходження семестрового навчання. 

На зустрічі, окрім обговорення подальшої співпраці, було розглянуто проєкт міжінституційної угоди (Erasmus+ Key Action 1: Mobility for learning and staff- Higher Education Student and Staff Mobility) на наступний грантовий період 2021-2027 рр., а також умови співпраці в рамках програми Mevlana, яка надає можливість здійснювати академічні обміни між студентами, аспірантами та науково-педагогічними працівниками обох університетів за грантової підтримки уряду Туреччини.