Візит делегації Білоцерківського НАУ до університету ветеринарної медицини та фармацевтики у м. Кошице з нагоди інавгурації ректора

Приємно усвідомлювати, що стосунки, які зароджуються на тлі міжнародної співпраці, можуть надалі нести в собі не лише робочий, але й дружній характер.

Нещодавно ректор А.С. Даниленко, декан факультету ветеринарної медицини В.В. Сахнюк та керівник міжнародного відділу О.А. Боньковський відвідали університет ветеринарної медицини та фармацевтики у місті Кошице (Словаччина).

Зустріч розпочалася з урочистостей з нагоди інавгурації щойно призначеного ректора університету – пані Яни Мойжішової, яка також є і почесним доктором нашого університету.

Частиною цього дійства стала й наша делегація.

Після офіційної частини Анатолій Степанович звернувся до пані ректорки з вітальним словом та подякував за гостинність, плідну співпрацю між нашими університетами та за допомогу факультету ветеринарної медицини у підготовці до проходження міжнародної акредитації. Ректор підкреслив й унікальність і незламність позиції університету не тільки на національному, а й на міжнародному просторі.

На церемонії також були присутні ректори, проректори та декани зі словацьких і зарубіжних університетів.