Візит делегації університету до Словацького сільськогосподарського університету (м. Нітра)

20-21 листопада делегація Білоцерківського НАУ на чолі з ректором академіком А.С. Даниленком відвідала з робочим візитом Словацький сільськогосподарський університет в місті Нітра. Відбулося спільне засідання керівництв обох університетів, де обговорювалися напрямки співпраці. Декани та керівники підрозділів обговорили зі своїми партнерами конкретні плани щодо розбудови співпраці. Ректори А.С. Даниленко та П. Бєлік підписали План дій на 2018 рік, який містить наступні пункти:

• розвиток співробітництва між факультетами обох університетів;
  • спільні заявки на проекти Erasmus + KA1 та KA2;
  • підготовка програм подвійних дипломів;
  • спільна наукова діяльність (включаючи пропозиції за програмою Горизонт 2020) та публікації в наукових журналах обох університетів;
  • обмін викладачами та співробітниками, обмін студентами;
  • участь у семінарах, конференціях та академічних зустрічах обох університетів, вкл. відеоконференції;
  • спеціальні короткострокові академічні програми;
  • розробка модулів віртуального навчання;
  • обмін методологією, навчальними матеріалами та документами.

Делегація ознайомилася з роботою університетських підприємств, на яких студенти проходять навчально-виробничу практику.