Візит кандидата на посаду ректора Білоцерківського НАУ Шуст О.А. до коледжів Регіонального університетського центру

Сьогодні, 9 грудня, кандидат на посаду ректора Білоцерківського НАУ, професор О.А. Шуст відвідала Олександрійський, Бобринецький та Компаніївський коледжі, які входять до складу Регіонального університетського центру.

Олена Анатоліївна познайомилася з науково-педагогічними працівниками навчальних закладів та представила свою передвиборчу програму, реалізація якої має на меті розширити можливості та надати нові потужності як для роботи колективів, так і для самовираження молоді.

Кожна зустріч залишила по собі приємний слід, адже була сповнена позитивними емоціями та активним обговоренням планів та перспектив на майбутнє!